Голова обласної ради зустрівся з дворазовою срібною призеркою чемпіонату Європи з боксу Анною Сезько

photo5190566564351554553Чемпіонат Європи з боксу серед молоді, участь у якому взяли 339 боксерів з 38 країн, проходив з 15 по 23 жовтня у місті Будва в Чорногорії.

Цього року збірна України була представлена максимальною кількістю учасників на першості Європи – 13 хлопців та 12 дівчат - і стала другою у командному заліку.

Результат української команди 14 медалей: 3 золоті, 4 срібні і 7 бронзових.

Серед призерів і спортсменка із Житомирщини Анна Сезько. У фінальному двобої боксерка поступилася чемпіонці світу, росіянці Азалії Аміневій. Анна Сезько виборола срібло та отримала грошову нагороду за друге місце.

Разом із тренером з боксу Віталієм Мельником, мамою та в.о. директора Житомирської ОШВСМ Андрієм Палагіним сьогодні медалістка зустрілась із головою обласної ради Володимиром Федоренком.

Під час зустрічі голова облради привітав Анну Сезько з перемогою, подарував спортсменці срібну пам'ятну монету до 150-річчя Лесі Українки та обговорив підготовку до Літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

«Разом з депутатським корпусом будемо робити все можливе, аби підтримати Анну та всіх наших спортсменів, що представлятимуть область на Олімпіаді. Також будемо залучати до цього меценатів. Тільки мотивація та кропітка праця - запорука успіху у будь-якому виді спорту», - зазначив Володимир Федоренко.

Варто зазначити, що на тогорічному Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді Анна Сезько також здобула для Житомирщини срібну медаль.