Депутати Житомирської обласної ради провели 13-ту позачергову сесію

Депутати Житомирської обласної ради провели 13-ту позачергову сесію

Сьогодні, 10 січня, відбулась 13-а позачергова сесія Житомирської обласної ради восьмого скликання. На засіданні були присутні 36 депутатів. 

Зібрання пройшло під головуванням заступника голови обласної ради Володимира Ширми. Участь у роботі сесії взяли начальник ОВА Віталій Бунечко та його заступники, представники правоохоронних органів. 

Традиційно сесія розпочалася із виконання Державного Гімну. Опісля депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих захисників України. 

Порядок денний сьогоднішнього засідання складався з одного питання. 

На сесії депутати одноголосно підтримали звернення до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України “Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського акціонерного товариства “Ліси України” в редакції, запропонованій Державним агенством лісових ресурсів України. 

Перед початком роботи сесії відбулося спільне засідання постійних комісій з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності правопорядку та антикорупційної діяльності, на якому депутати попередньо розглянули це питання.

Звернення тут.

Фотозвіт сесії тут.

Фотозвіт комісії тут.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2