Анжеліка Лабунська: Ми повинні спільними зусиллями допомогти країні розвиватися

2profГолова обласної ради Анжеліка Лабунська 10 лютого взяла участь у VI звітно-виборній конференції Федерації профспілок Житомирської області, на якій підбито підсумки роботи за п’ять років.

Виступаючи перед делегатами, голова обласної ради відзначила, що зараз країна переживає дуже нелегкі часи, і лише спільними зусиллями влади, депутатського корпусу та профспілок можна допомогти державі подолати труднощі.

«Наше основне завдання – зробити все для того, щоб запрацювала економіка, щоб підприємства працювали ефективно. Потрібно допомагати малому та середньому бізнесу, на якому побудована економіка, а не знищувати його. Треба зберегти і продовжувати розвивати ті великі підприємства – платники податків, які ще є на теренах області», - сказала Анжеліка Лабунська.

 5prof

Голова обласної ради вважає, що сьогодні влада, на жаль, приймає такі закони, через які страждає більшість населення, і саме за рахунок малозабезпечених людей вирішує всі існуючі проблеми.

«Держава зробила велику помилку, коли приймаючи бюджет, переклала всі проблеми з пільгами на обласні ради. У нашій області 348 тис. пільговиків, і ми повинні виділити для них кошти з бюджету, дефіцит якого є достатньо великим. І це при тому, що 29 великих підприємств, які працюють на Житомирщині, зареєстровані та сплачують податки у Києві. Ми з депутатами плануємо прийняти рішення, згідно з яким надавати дозволи чи погоджувати ліцензії на надрокористування будемо тільки тим підприємствам, що зареєстровані в області, і які будуть сплачувати податки у місцеві бюджети», - наголосила голова облради.

1prof

Анжеліка Лабунська закликала делегатів  конференції співпрацювати разом із владою для того, щоб кожен на своєму місці допомагав країні розвиватися.

Прес-служба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2