Керівництво обласної ради вивчає на місцях роботу комунальних закладів та установ

rad kz 10Під час  робочої поїздки до Радомишльського  району  перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма  побував у Потіївській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів, КЗ «Радомишльська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» (санаторна школа для дітей з серцево-судинними захворюваннями)та у Вишевицькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті.

Всі ці заклади знаходяться у спільній власності територіальних громад міст, сіл та селищ області.

Керівництво обласної ради  в ході вивчення роботи комунальних підприємств, закладів та установ відвідує всі підпорядковані заклади. Такі поїздки мають свої позитивні сторони, адже це, насамперед, дозволяє побачити роботу закладу не на папері, а реально;  проконтролювати як використовуються бюджетні кошти і чим, взагалі, живуть заклади, особливо ті, які знаходяться далеко від обласного центру.

Володимир Ширма оглянув навчальні та спальні приміщення цих особливих навчальних закладів, лікувально-реабілітаційні кабінети, місця для дозвілля, спорту, занять творчістю, поспілкувався з вихованцями та представниками педагогічного колективу та подякував педагогічному колективу, вихователям закладів за професійне ставлення до виконання обов’язків, відданість справі та за їх любов до дітей.

rad kz 1


rad kz 2

rad kz 3

rad kz 5

rad kz 6

rad kz 7

rad kz 8

rad kz 9

rad kz 4

rad kz 11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2