На Житомирщині стартувала спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування

1 3spartVII обласна спартакіада серед команд органів місцевого самоврядування, девіз якої «Спорт об’єднує всіх в одну команду!» стартувала 22 квітня.

Цього дня проходили зональні змагання в 6 регіогах області: у містах Житомир, Коростень, Коростишів, Бердичів, Новоград-Волинський та смт Ружин.

Спартакіада має на меті залучити депутатів та працівників виконавчих апаратів різних рівнів рад до систематичних занять фізичною культурою і спортом, привернути належну увагу до підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в області, розвивати найбільш доступні і популярні види спорту, виявити кращих спортсменів для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, які цього року планується провести з 6 по 11 червня в м. Іллічівськ Одеської області.

Спартакіада проводиться у три етапи – районні і міські змагання, обласні зональні змагання, обласні фінальні змагання – та у п’яти видах спорту: волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки, швидкі шахи. За результатами обласної спартакіади буде сформовано збірну команду депутатів усіх рівнів для участі у VВсеукраїнській спартакіаді.

Фінальні обласні змагання відбудуться 13 травня в м. Бердичів.

Переможці зональних змагань з волейболу – це команди Ружинської райради, Новоград-Волинської райради, Любарської райради, Житомирської райради, Радомишльської райради; з міні-футболу – команди Житомирської обласної ради, Коростеньскої райради, Ружинської райради, Бердичівської міської ради, Червоноармійської райради, Радомишльської райради; з настільного тенісу – команди Червоноармійської райради, Ружинської райради, Олевської райради, Корольовської райради, Любарської райради, Коростеньскої райради.

Всього в змаганнях взяли участь 25 збірних команд органів місцевого самоврядування Житомирщини.


1 1spart

1 2spart

1 4spart

1 5spart

1 6spart

1 13spart1 14spart

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2