В обласній раді обговорили проблемні питання освітньої галузі

os1В обласній раді 5 травня під керівництвом голови обласної ради Анжеліки Лабунської відбулася нарада з питань діяльності комунальних вищих навчальних закладів. У засіданні наради взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма та перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко.

Перед початком засідання голова обласної ради Анжеліка Лабунська оглянула виставку - презентацію трьох вищих навчальних закладів, які представили свої досягнення.

Відкриваючи нараду, очільник депутатського корпусу зазначила, що реалії сьогодення вимагають термінових змін в усіх галузях, у тому числі, освітній.

«Раніше всі отримували державне фінансування, і ніхто не думав, які професії потрібні. Сьогодні ж фінансування навчальних закладів перекладено на обласний бюджет. Лише на коледжі потрібно виділити 198 млн. грн.. Це колосальні кошти для області. Тому ми маємо вивчити, які напрямки та спеціальності потребує ринок праці і з урахуванням цього виробити механізм оптимізації навчальних закладів», - наголосила Анжеліка Лабунська.

Під час наради його учасники обговорили функціонування комунальних вищих навчальних медичних, педагогічних закладів та закладів культури і дійшли згоди, що на наступне засідання підготувати конкретні пропозиції щодо концепції реорганізації і реформування освітньої галузи області.

os2

os3

os5

os6

os8

os9

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2