Голова обласної ради зробила подарунок доньці загиблого воїна

zm1У Житомирі у спортивному комплексі «Динамо» впродовж двох днів, 16-17 травня, триватиме чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою.

Змагання проводяться на честь Героя України, воїна-десантника, полковника Тараса Сенюка, який загинув два роки тому в бою під Слов’янськом.

В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь дружина військовослужбовця Ольга з дочкою Єлизаветою, представники влади, Міністерства оборони, Генерального штабу, військ Збройних Сил України, почесні гості з Федерації рукопашного бою.

«Ми дуже вдячні за запрошення на ці змагання, що присвячені пам’яті мого чоловіка. Я думаю, що саме світла пам'ять наближає нас до нових перемог. Доки ми пам’ятаємо про силу, відданість та вчинки наших героїв, ми - непереможні», - звернулась до присутніх вдова військовослужбовця.

Слова вдячності учасникам змагань сказала 10-річна донька загиблого воїна: «Дякую, що ви берете участь у цьому чемпіонаті. Ці змагання присвячені моєму татові і я думаю, що переможе сильніший – той, хто цього найбільше хоче».

На початку змагань дівчинці від голови обласної ради Анжеліки Лабунської вручили подарунок - планшет.

У чемпіонаті з рукопашного бою беруть участь 12 команд, які змагатимуться на двох килимах. Зокрема, представники Сухопутних, Повітряних військ, Військово-морських сил, Головного управління розвідки, Сил спеціальних операцій і команда представників курсантів військових ВНЗ, а також Високомобільних десантних військ ЗСУ. У фіналі зустрінуться переможці двох килимів у кожній з категорій.

Судять змагання судді міжнародної категорії, майстри спорту – представники Федерації рукопашного спорту України.

zm1

zm2

zm3

zm4

zm5

zm6

zm7

zm8

zm9

zm10

zm14

zm11

zm13

zm15

zm16

zm17

zm18

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2