На робочій групі створення Станишівської ОТГ обговорили з сільськими головами

ctan1В обласній раді відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення питання створення Станишівської об’єднаної територіальної громади. Для обговорення цього питання були запрошені Новогуйвинський селищний голова та Зарічанський, Туровецький, Станишівський, Пісківський, Ліщинський, Луківський та Левківський сільські голови.

Під час засідання, яке проходило під головуванням першого заступника голови обласної ради Володимира Ширми, усі присутні у жвавій дискусії висловили свої думки з приводу того, де має бути центр об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, сільські голови наполягають на створення ОТГ з центром у с. Станишівка, оскільки на їхню думку після об’єднання громад навколо смт. Новогуйвинське не будуть враховуватися інтереси жителів сіл.

Натомість члени робочої групи вважають, що смт. Новогуйвинське, яке має розвинену інфраструктуру і має усі можливості для надання населенню якісних послуг за місцем проживання, більш спроможне стати центром об’єднаної територіальної громади.

Детально обговоривши усі можливі варіанти вирішення цього спірного питання, члени робочої групи дійшли згоди, щоб усі пропозиції передати на розгляд регіональної групи з розроблення персективного плану формування територіальних громад Житомирської області, яка й прийматиме остаточне рішення.

ctan1

ctan2

ctan3

ctan4

ctan5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2