Творчі роботи студентів Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнко підкорюють серця

lab21З нагоди святкування Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України у приміщенні Житомирської обласної ради відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнко. Однією з перших відвідувачів виставки стала голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська. Голова ради була в захваті від творчості молодих житомирських митців, які вклали в свої роботи душу та любов до рідної країни.

Невеличку презентацію творчих робіт студентів провела для Анжеліки Лабунської завідуюча відділом образотворчого мистецтва Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнко Ірина Радецька. Пані Радецька розповіла, що експонування творчих здобутків студентів є традиційною формою роботи коледжу. Цьогорічна виставка є ювілейною, оскільки проходить у рамках святкування 25-річчя Незалежності України.

Експозиція виставки сформована зі студентських робіт, які відповідають вимогам навчальних програм декоративно-ужиткового спрямування та заряджають відвідувачів позитивною енергією свята Незалежності.

Анжеліка Лабунська запропонувала пані Радецькій разом з керівництвом Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнко опрацювати питання відкриття виставки робіт студентів в приміщенні Житомирської обласної ради на постійній основі.

«Творчі роботи студентів вашого коледжу підкорюють, надихають та демонструють великий культурний потенціал житомирської молоді. Кожна з виставлених робіт – сучасна та патріотична візитівка Житомирської громади, яка стрімко навчається новому, але й свого історичного, народного стрижню не цурається», - сказала Анжеліка Лабунська, оцінюючи творчі роботи студентів Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнко.

Прес-служба Житомирської обласної ради

lab24

lab22

lab20

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2