У Житомирі розпочався тренінг з енергоефективності по обміну досвідом

IMG 3207Упродовж двох днів, 5 та 6 вересня, у Житомирі проходить кластерний тренінг з енергоефективності по обміну досвідом для районних контактних осіб із Чернігівської, Київської, Полтавської та Житомирської областей – учасників третьої фази спільного проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Учасників тренінгу привітав перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

Під час заходу його учасники обмінюватимуться досвідом у впровадженні проектів з енергоефективності в рамках реалізації Проекту.  На тренінгу розглядатимуть практики розбудови місцевих громад через підходи об’єднання громад та застосування реформи децентралізації в Житомирській області; практики реалізації енергоефективних ініціатив. Також учасники тренінгу обговорять нові можливості впровадження проектів з енергоефективності.

В рамкам тренінгу заплановано візит в громадську організацію «Рейська» села Рея Бердичівського району для ознайомлення із впровадженням громадою мікропроекту «Інноваційні енергоефективні заходи в Рейському дитячо-навчальному закладі «Червона шапочка», який включає в себе реконструкцію системи опалення, встановлення піролізного котла та тепломеханічного обладнання.

IMG 3207

IMG 3218

IMG 3211

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2