80% комунальних закладів області готові до опалювального сезону

op1Питання підготовки комунальних установ області 8 вересня розглядалося на робочій нараді, на якій головував перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Наталія Рибак і заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Як зазначив Володимир Ширма, сьогодні нам треба з’ясувати, наскільки наші комунальні установи готові до зими.

«Нам треба обговорити, як установи переживуть опалювальний сезон. Всі установи є бюджетними організаціями, і ми повинні розуміти, що бюджет наступного року буде непростий, і якщо зараз є проблеми, то ми ще маємо час це вирішити і вчасно підготуватися до зими», - наголосив перший заступник голови обласної ради.

За інформацією начальника управління майном виконавчого апарату обласної ради Володимира  Казьмірика, найкраще підготовлені установи, які мають власні котельні, і такі заклади працюють в зимовий період найвигідніше.

«Майже 40% загальної площі усіх комунальних закладів області опалюються власними котельнями. І якщо аналізувати вартість опалення, то заклади з власними газовими котельнями у січні-квітні цього року сплачували за 1 куб. м. 12.70 грн. При закупівлі опалення в інших юридичних осіб його вартість становить 16 грн. І якщо опалення виробляється власними котельнями за допомогою інших видів палива, то заклади платять менше 10 грн. Це вказує на те, що найвигідніше, коли установи мають власні котельні», - розповів керівник управління.

Наголошувалося й на проблемах, які наразі виникають у ході підготовки до опалювального сезону. Зокрема, це ремонт дахів, заміна вікон, заміна старих котелень на сучасні, капітальний ремонт систем опалення, утеплення фасадів тощо.

У цілому на сьогоднішній день до опалювального сезону 2016-2017 років готові 83% комунальних закладів області.

За результатами робочої наради прийнято рішення провести наступного тижня розширену нараду з питань підготовки до опалювального сезону за участі керівників районів та рад.

op1

op2

op3

op4

op5

op6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2