На Житомирщині проведуть тиждень правових знань

os01В обласній раді 15 вересня відбулося перше засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, начальник Головного територіального управління юстиції в області Олександр Грабар, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, головних управлінь Держспоживслужби та Національної поліції в області.

На засіданні наголошувалося на тому, що в області необхідно підвищувати рівень правової освіти населення, адже саме через правову необізнаність люди найчастіше стають жертвами шахраїв та злодіїв. Задля цього будуть проводитися обласні тижні правових знань та  різноманітних оглядів-конкурсів на кращу організацію правоосвітньої діяльності.

Вже на початку жовтня в області буде проведено тиждень правових знань, приурочений 15-й річниці прийняття Національної програми правової освіти населення. У його рамках планується проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів у навчальних закладах, на підприємствах та в установах.

os3

os2

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2