Позачергова сесія обласної ради

ses6 1Сьогодні, 26 вересня, розпочалося і триває засідання 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання. На сесії працюють 62 депутати.

 На початку сесії голова обласної ради Анжеліка Лабунська зачитала заяву про складання повноважень голови обласної ради.

Далі депутати розпочали свою роботу. Зокрема, депутати  опрацювали питання внесення змін  до перспективного плану формування територій громад області стосовно об’єднання територіальних громад.  Депутати 56 голосами затвердили зміни з урахуванням Бердичівського району, в якому пропонується створити Семенівську ОТГ. Отже, до Кабінету Міністрів України подадуть документи про створення наступних об’єднаних територіальних громад: у Попільнянському утворюється Попільнянська селищна об’єднана територіальна громада у складі 13 рад, до яких входять 19 населених пунктів. У Чуднівському районі пропонується створити Краснопільську сільську ОТГ у складі 5-ти сільських рад, до яких увійшли 7 населених пунктів. У Черняхівському районі 4-х сільські ради, до яких увійшли 12 населених пунктів, виявили бажання створити Вільську сільську ОТГ. У Бердичівському районі  створюється Семенівська ОТГ у складі 6-ти сільських рад з 12-ма населеними пунктами.

Також депутатський корпус розглянув клопотання Державної служби геології та надр України. Депутати своїм рішення відмовили у погодженні  продажу на аукціонах спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки корисних копалин. Зокрема, у Коростенському, Ємільчинському і Лугинському районах для розробки бурштину, у Романівському районі – мідно-нікелевих руд, в Олевському районі – берилію.

 Також депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік. Відповідний розподіл складено за пропозиціями 8-ми фракцій. Сума невикористаних коштів депутатами обласної ради становить понад 5 млн грн.

На засіданні були присутні народні депутати, т. в. о. голови облдержадміністрації, заступники голови, директори департаментів, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, голови районних рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації та громадськості.

ses6 01

ses6 02

ses6 03

ses6 04

ses6 05

ses6 06

ses6 07

ses6 08

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2