Володимир Ширма провів свій перший брифінг як голова обласної ради

1 br2909Конструктивізм,  відкритість у роботі обласної ради, тісна співпраця з депутатським корпусом – майбутні пріоритети новообраного голови Житомирської обласної ради. На цьому наголосив Володимир Ширма під час брифінгу для засобів масової інформації 29 вересня у прес-центрі обласної ради.

 Налаштований голова обласної ради і на результативну співпрацю з обласною державною адміністрацією. «Нам нема чого ділити, ми всі маємо працювати на громаду області, вирішувати усі ті нагальні питання, що постали перед нами», - сказав Володимир Ширма.

Окремо голова обласної ради зупинився і на проблемних питаннях життєдіяльності області. « На сьогодні  ми маємо серйозний брак коштів на виплату зарплати освітянам та медикам. Так, лише на заробітні плати  працівникам наших комунальних підприємств в галузі охорони здоров’я не вистачає 25 млн. грн.», - наголосив він.

Щодо питань незаконного видобутку бурштину та випалювання деревного вугілля позиція голови обласної ради однозначна: дані питання потребують більш детального вивчення у співпраці з правоохоронними органами, екологічною інспекцією та місцевою владою.

Також Володимир Ширма запевнив громадськість  у тому, що обласний медичний центр вертебрології і реабілітації закривати ніхто не буде. Найближчим часом відбудуться зустрічі із власниками майнового комплексу «Лісовий берег», на базі якого зараз і функціонує заклад, аби це питання вирішити.

1 br29091 2br2909

1 3br2909
1 5br2909
1 4br2909Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2