Житомирщина – лідер серед областей України по підготовці до осінньо-зимового періоду

nar01В інспекції Держенергонагляду області 11 жовтня пройшла нарада з питань підсумків роботи паливно-енергетичного комплексу за минулий осінньо-зимовий період та підготовки енергопостачальних організацій та соціально-важливих споживачів області до чергового осінньо-зимового періоду. У нараді взяли участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, представники Міненерговугілля України, НКРЕКП, облдержадміністрації, енергопостачальних підприємств.

Під час наради наголошувалося на тому, що за результатами моніторингу Житомирська область є лідером серед всіх областей України з підготовки до опалювального сезону, яка за показниками на 100% підготовлена до осінньо-зимового періоду.

У свою чергу заступник голови обласної ради Максим Вілівчук наголосив на тому, що депутатський корпус буде усіляко сприяти і працювати на те, аби в оселях жителів області було тепло і світло.

 «Ми зобов’язані зробити все від нас залежне, щоб енергопостачання у житлові будинки та соціальні заклади області було безперебійним і у повному обсязі. Ми не можемо розраховувати на те, що зима буде теплою, ми повинні бути готові до будь-якої погоди і маємо провести опалювальний сезон 2016-2017 років на належному рівні», - сказав Максим Вілівчук.

За результатами наради прийнято низку рішень, зокрема, забезпечення виконання відповідних заходів з питань підготовки до осінньо-зимового періоду та усунення недоліків, що заважають належному проведенню опалювального сезону 2016-2017 років.

Додатково. Станом на початок жовтня майже 300 з 928 котелень області вже підключені до теплопостачання. У м. Житомирі та м. Малині заклади соціальної сфери розпочинають опалювати 11 жовтня, а у м. Коростені та м. Новограді-Волинському опалення включили вже у всіх соціальних закладах. На підготовку об’єктів господарського комплексу області до осінньо-зимового періоду цьогоріч спрямовано майже 620 млн грн.

nar01

nar02

nar03

nar04

nar05

nar06

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2