У Житомирі стартував міжнародний проект в галузі органічного сільського господарства

1 4organicГолова обласної ради Володимир Ширма взяв участь у відкритті міжнародного проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», який було презентовано 12 жовтня на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

 Проект фінансується в рамках двосторонньої програми співпраці Федерального міністерства харчування і сільського господарства Німеччини та спрямований на покращення якості в органічному сільському господарстві України.

 На думку Володимира  Ширми,  така співпраця  піде на користь нашому вищому навчальному закладу.  «У наших студентів, фермерів  буде можливість навчатись передовим технологіям у галузі органічного сільського господарства. А  обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією  будуть і надалі підтримувати такі  перспективні починання», - зазначив голова обласної ради  і нагадав присутнім про нещодавно створену комунальну установу «Поліський аграрний ресурсний центр», яка буде розробляти та впроваджувати у життя новітні технології у галузі сільського господарства.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан наголосив під час свого виступу , що в ході реалізації проекту матиме місце і практичне навчання, і цілеспрямоване консультування.  А це, в свою чергу, закладе основу для кращого використання потенціалу розвитку органічного сільського господарства України.

1 1organic

1 2organic

1 3organic

1 4organic

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2