В області розпочато підготовку проекту Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки

1 2pidprРозпочато підготовку проекту Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки.

 26 жовтня відбулось засідання робочої групи з підготовки програми, яке провів заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Максим Вілівчук наголосив на необхідності встановлення партнерського діалогу між підприємцями та державою. «Я, як колишній приватний підприємець,  у своїй роботі зіштовхувався з різними перепонами, у тому числі і з боку державних органів. Інформування та підтримка бізнесу в державі недостатня. Ми маємо на це звертати більше уваги, тому закликаю нас усіх активно долучатись до розробки програми та сподіваюсь, що в результаті ми побачимо багато цікавих та актуальних пропозицій», - сказав він.

Станом на сьогодні до проекту програми подано 22 пропозиції від районних державних  адміністрацій, управлінь та департаментів ОДА по таких напрямах як залучення суб’єктів малого та середнього підприємництва до участі у здійсненні публічних закупівель, проведення навчальних та консультаційно-інформаційних заходів з питань регуляторної діяльності для представників ОТГ, забезпечення організації та проведення семінарів, тренінгів для представників бізнесу щодо роботи в системі ProZorroтощо.

Також окремим блоком в Програмі планується окреслити низку заходів у сфері надання адміністративних послуг. Це, зокрема, створення регіонального центру надання адміністративних послуг в обласному центрі, йог облаштування, впровадження електронної взаємодії з районними та міськими ЦНАПами та в перспективі з ЦНАПами об’єднаних територіальних громад.

Також передбачається підтримка існуючих інфраструктурних об’єктів та створення нових: таких як бізнес-центри, бізнес-інкубатори та індустріальні парки, центри трансферу технологій.

Орієнтовний обсяг фінансування програмних заходів планується встановити на рівні 2 мільйонів гривень на рік, за умови введення механізму надання фінансової підтримки суб’єктами малого та середнього підприємництва за рахунок часткового відшкодування ставок за банківськими кредитами на реалізацію бізнес-проектів.

1 3pidpr
1 4pidpr
1 1pidpr
1 2pidpr

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2