Володимир Ширма поспілкувався з редакторами районних газет

1 1red28 жовтня в приміщенні прес-клубу реформ відбувся семінар-тренінг для редакторів комунальних друкованих видань  на тему медіа менеджменту, монетизації контенту та стратегії продажів.

 Відкрив тренінг та поспілкувався  з редакторами районних видань голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Володимир Ширма зазначив, що проведення даного заходу сьогодні на часі, адже  у зв’язку з прийнятим Законом «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ» постають питання щодо висвітлення, подальшої співпраці з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, і загалом подальших  кроків реформування.  «Ми готові до діалогу з вами, готові почути ті питання, які хвилюють редакції районних поки що комунальних газет, і разом знайти варіанти вирішення цих проблем», - сказав В.Ширма.

Керівники редакцій обмінялись думками з приводу реформування і місця видання газет. Окремо звучало питання щодо можливості кольорового друку в Житомирі на базі ККГВ «Полісся». Адже в такому разі більшість редакцій не друкувалась би в Чернівцях чи Вінниці, а кошти б йшли до обласного бюджету.
Також редакторів турбує певна «розмитість» деяких положень закону про реформування ЗМІ. З цього приводу Володимир Ширма запропонував зареєструвати колективне звернення редакторів комунальних друкованих ЗМІ для розгляду на профільній комісії обласної ради з подальшим зверненням до Верховної Ради України з проханням доопрацювання цих положень.

Практичну частину тренінгу провів експерт з менеджменту в ЗМІ Борис Родієвський. Він розповів про юридичну форму підприємства після реформування, фінансовий менеджмент, методи оптимізації доходів, про те як активно продавати рекламу та збільшити надходження від продажу газет. 


1 3red

1 2red
1 4red
1 5red

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2