Максим Вілівчук здійснив робочу поїздку в Попільнянський район

vilpop1Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук взяв участь в роботі сесії Попільнянської районної ради та здійснив робочу поїздку до Єрчинської сільської ради.

«Можу констатувати, що в Попільнянському районі та в селі Єрчики зокрема, є злагоджена команда, котра працює на благо людей. Безумовно, ще є над чим працювати, але приємно фіксувати яскраві результати, котрі вже є. Ті проблеми, які виникають, вирішуються спільними зусиллями. На місці здійснюються робочі процеси та поступово з’являються результати, хоч процес і важкий. Ми безумовно контролюватиме подальші зміни в районі та підтримуватимемо ініціативи громади», - сказав Максим Вілівчук.

Варто відмітити, що село Єрчики Попільнянського району добре відоме за межами Житомирської області своїм розвинутим сільським господарством та високими врожаями. За десять останні 10 років у Єрчиках  було побудовано житлові будинки для працівників, оснащено технікою комп’ютерний клас у школі, також утримується дитячий садок. Нині проводиться повний ремонт місцевого фельдшерсько-акушерського пункту.

vilpop1

vilpop2

vilpop3

vilpop4

vilpop5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2