Володимир Ширма: 90% населення довіряє українським військовослужбовцям

Zsu1У Житомирі 5 грудня військовослужбовців привітали з професійним святом. Урочистості з нагоди Дня Збройних сил України пройшли у гарнізонному будинку офіцерів. Слова подяки та вітання військовим висловили голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, волонтери та небайдужі житомиряни.

Хвилиною пам’яті вшановано воїнів, які віддали своє життя у зоні АТО за незалежність та цілісність нашої держави.

Голова обласної ради Володимир Ширма, вітаючи військових, сказав: «Від усього депутатського корпусу вітаю вас з вашим святом. Бути захисником завжди було почесно і відповідально. Ви з честю виконуєте місію захисника нашої держави. З усіх державних інституцій, за соціологічними опитуваннями, довіра до Збройних сил України найбільша – 90% населення довіряє сьогодні військовим. У свою чергу, обласна рада буде робити все для того, аби створити максимально комфортні умови для виконання вами такої високої місії – захищати державу і український народ».

Не обійшлося й без подарунків. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди свята Грамотою обласної ради та грошовою премією нагороджено військовослужбовців військової частини-польова пошта В 1959 Валентина Боска, Олега Бутницького, Вячеслава Семеновича та Володимира Зінчука, а також працівника військової частини А 0876 Руслана Кувашова.

По закінченні урочистої частини на усіх запрошених  військовослужбовців та гостей чекав святковий концерт.

Zsu4

Zsu9

Zsu3

Zsu2

Zsu6

Zsu7

Zsu10

Zsu11

Zsu12

Zsu13

Zsu1

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2