Вітання голови обласної ради Володимира Ширми з нагоди Дня місцевого самоврядування

dmsШановні депутати рад усіх рівнів

та працівники органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із державним святом – Днем місцевого самоврядування!

Кожен із нас, кому територіальна громада довірила представляти її інтереси та приймати від її імені рішення, хто працює в органах місцевого самоврядування різних рівнів, належить виконати нелегке завдання: докласти всіх можливих зусиль для позитивних змін на законодавчому рівні, для реалізації реформ уряду, для наділення громад необхідними повноваженнями, а в результаті – їхнього добробуту.

На часі – реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, тривають перетворення у галузі охорони здоров’я, продовжує вдосконалюватися законодавство нашої держави. Болючою раною, на превеликий жаль, залишаються в нашій державі  бойові дії на території Донецької та Луганської областей. У таких непростих умовах робимо все для того, щоб стабільно працювали такі стратегічно важливі галузі як промисловість, сільське господарство, будівництво, залучалися інвестиції, забезпечувався сталий економічний розвиток.

Самоврядування – це наш вибір, наша цінність, гідність, незалежність, справедливість. Це наша можливість обирати і наділяти владою окремих представників суспільства для служіння цьому суспільству. Саме ці демократичні цінності відстоювались на Майдані, в них вірять і за них воюють наші захисники на Сході держави.

З впевненістю можу сказати, що самоврядування нашого  краю є джерелом місцевої демократії, яка заклала підвалини державного устрою європейського зразка, де кожен громадянин і кожна громада знають, що їхня думка – важлива, почута та врахована.

Шановні колеги! З нагоди професійного свята дозвольте побажати вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, творчої наснаги, родинних статків і нових професійних здобутків!

Хай ваша наполеглива та самовіддана праця, патріотизм та компетентність, принциповість та активна громадянська позиція будуть гідним внеском у розбудову України та рідної Житомирщини!

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2