У лікарні ім. О.Ф. Гербачевського відкрито терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО

1chorn5В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського 14 грудня відкрито спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. У відкритті взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, його заступник Максим Вілівчук, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та його заступник Ярослав Лагута, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, депутати обласної ради, народні депутати, меценати.

Головний лікар Богдан Леськів подякував усім, хто долучився до відкриття цього відділення: «Це відділення не було б відкрито без допомоги громадських організацій, меценатів, підприємців, депутатів обласної ради та міської ради, обласної влади. Всі вони доклали зусилля, аби це відділення було зроблено за всіма європейськими стандартами».

У свою чергу голова обласної ради Володимир Ширма сказав: «За попередніми оцінками терапевтичне відділення має бути найкращим в Україні. Воно повністю оснащено та укомплектовано. У відділенні медикаменти будуть за зниженими цінами, для цього з обласного бюджету у наступному році буде виділено 1,5 млн грн, харчування коштуватиме у межах 30 грн на добу. В цьому році від перевиконання обласного бюджету на галузь охорони здоров’я було виділено більше 116 млн грн, з них 57 млн грн спрямовано на лікарню ім. О.Ф. Гербачевського. Сподіваємося, що до кінця року ми ще придбаємо новий комп’ютерний томограф і відкриємо лабораторне відділення. Хочу зазначити, що пару років тому ця лікарня не була навіть акредитована, і сьогодні, вкладаючи значні гроші, маємо зробити, аби жителі області отримували якісні медичні послуги і фахове лікування».

На реконструкцію, капітальний ремонт, меблі, медичне обладнання  для  даного  відділення, яке розраховано на 40 ліжко-місць, з обласного бюджету за 2015-2016 роки було виділено більше 6 мільйонів гривень. Кожна палата має телевізор, холодильник, кондиціонер, які придбані за кошти благодійників, депутатів обласної та міської рад.

Під час заходу голова обласної ради вручив відзнаки тим, хто допоміг відкрити відділення. Зокрема,  Грамотами обласної ради та цінними подарунками відзначено завідуючу терапевтичним відділенням лікарні Наталію Корендович, директора обласного благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадія Маргуліса, голову обласної організації «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Сергія Гнітецького. Також Володимир Ширма вручив Подяку та іменний годинник головному лікарю Богдану Леськіву.

Голова обласної організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк своєю чергою вручив Володимиру Ширмі медаль «За благодійність».

1chorn1

1chorn2

1chorn3

1chorn4

1chorn5

1chorn6

1chorn7

1chorn8

1chorn9

1chorn10

1chorn16

1chorn18

1chorn17

1chorn12

1chorn13

1chorn14

1chorn15

1chorn19

1chorn11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2