Напередодні Нового року Володимир Ширма відкрив терапевтичне відділення і передав комп’ютери для школи

1emil5Володимир Ширма в канун Нового року разом із депутатом обласної ради Юрієм Довгополим відкрили терапевтичне відділення Ємільчинської районної лікарні.

У відділенні протягом року тривали капітальні ремонтні роботи. На ці потреби з обласного бюджету була виділена субвенція у розмірі 800 тис. грн., кошти депутатів обласної ради   - 360 тис. грн. та 200 тис. грн.  надали спонсори і небайдужі громадяни.

Як зазначив Володимир Ширма,  вирішення проблем медичної сфери  - це один із основних пріоритетів роботи обласної влади.

«На жаль, умови перебування хворих у медичних закладах незавжди є максимально комфортними, особливо в районах.  Тому,  ми маємо продовжувати працювати у цьому напрямку, долучаючи фінансування з різних джерел, щоб лікарі могли виконувати свої обов’язки, а пацієнти лікуватися у закладах, наближених до європейських стандартів », - сказав голова ради під час відкриття відділення.

Цього ж дня Володимир Ширма відвідав Ємільчинської ЗОШ №1, де передав  комп’ютерну техніку. Для цієї школи у 2017 році планується залучити 3,5млн. грн. з різних джерел як для опорної.

1emil4

1emil5

1emil6

1emil7

1emil8

1emil9

1emil10

1emil3

1emil1

1emil2

Прес-служба обласної  ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2