Володимир Ширма взяв під особистий контроль питання лікування онкохворої дитини

1grom1Згідно з графіком та попереднім записом, 18 січня  головою обласної ради Володимиром Ширмою був проведений особистий прийом громадян.

Серед звернень були як індивідуальні, так і колективні. Загалом майже двадцять звернень, заяв та скарг були розглянуті головою ради під час особистого прийому.

Найбільше звернень стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування. Зокрема, питання виділення коштів на лікування онкохворої дитини, якій потрібна пересадка кісткового мозку, перебуватиме  під особистим контролем Володимира Ширми та буде розглянуто профільною комісією. Окрім цього, люди шукали підтримки у вирішенні питань працевлаштування, проходження обстеження на томографі,  звертались  із питаннями земельного характеру тощо.

З усіх порушених питань дано доручення відповідним працівникам виконавчого апарату, керівникам комунальних установ та відповідним структурним підрозділам органів виконавчої влади.

Нагадуємо, що голова обласної ради затвердив графік прийому громадян та спілкуватиметься з жителями Житомирщини кожну другу середу місяця.

1grom3
1grom2

1grom1
1grom4
1grom5

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2