Постійні комісії продовжують працювати

1kom9 1За участю першого заступника та заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка і Максима Вілівчука 15 лютого продовжився комісійний розгляд питань, внесених до порядку денного дев’ятої сесії обласної ради. Цього дня депутати працювали одразу у двох постійних комісіях: з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Депутати активно обговорили проекти рішень, заслухали інформації до них, висловили свої пропозиції і рекомендації.

Спільними питаннями, що розглянули та погодили обидві комісії, були такі проекти рішень: про Єдиний день депутата; про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, у новій редакції; про внесення змін у Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Відповідна комісія погодила проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Службі автомобільних доріг в області для реконструкції автомобільної дороги Київ-Чоп. У рамках проекту планується побудувати дві додаткові смуги руху та дві нові розв’язки, модернізувати ще чотири розв’язки, а також реконструювати три мости над залізничними шляхами. Будівельні роботи мають завершитися за два роки.

Розглянувши звернення учасників АТО про надання грошової допомоги для проведення лікування та реабілітації, інша комісія погодила виділення двом бійцям кошти на загальну суму понад 270 тис грн.

Депутати обговорили й  питання виділення коштів на ендопротезування і рекомендували передбачити в обласному бюджету на 2017 рік на ці потреби 1,9 млн грн.

Також депутати опрацювали кадрові питання - дали згоду, зокрема, на переукладання контрактів з керівниками комунальних закладів та призначення в.о. директорів установ.

Усього профільні комісії опрацювали майже 30 питань, які рекомендовано внести на розгляд сесії обласної ради.

1kom9 1

1kom9 2

1kom9 3

1kom9 4

1kom9 5

1kom9 8

1kom9 7

1kom9 9

1kom9 10

1kom9 11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2