У Києві відбулось п’яте засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Петра Порошенка

1 1RRRГолова обласної ради Володимир Ширма разом із головою обласної державної адміністрації Ігорем Гундичем та Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка, яка проходила у Києві 20 березня.

У ході засідання розглядались питання зовнішньої підтримки дій держави, активної реалізації внутрішніх реформ на місцях. Зокрема мова йшла про створення дорожнього фонду починаючи з  2018 року, масштабний ремонт доріг  - 2017 року, впровадження ідеї нової української школи (НУШ), реформування медицини, прийняття нового законодавства, ремонт і відновлення об’єктів інфраструктури, здійснення антикорупційної реформи.

Також голова обласної ради повідомив, що керівництво країни акцентувало увагу на питанні передачі повноважень із формування тарифів на тепло- та водопостачання від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на рівень місцевої влади.  «Це дасть можливість більш ефективно використовувати даний ресурс, а також має на меті підвищити якість надання послуг та наблизити їх до людей»,  - відзначив  Володимир Ширма.

1rada1
1rada2

1rada3
1rada4Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2