В обласній раді в онлайн-режимі обрали представників громадськості до двох конкурсних комісій

1dirkon1У зв’язку із закінченням термінів дії контрактів з директорами комунальних закладів обласної ради, а саме, обласної бібліотеки для дітей і обласної бібліотеки для юнацтва, та оголошенням конкурсу на заміщення цих посад, 31 березня в обласній раді обрали представників громадськості для формування персонального складу двох конкурсних комісій.

До складу кожної комісії претендувало по 6 кандидатів. Зокрема, увійти до конкурсної комісії, яка обиратиме керівника бібліотеки для юнацтва, виявили бажання три представники громадськості від обласної громадської організації  “Житомирська обласна Спілка поляків України” та три члени комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській ОДА. В обранні директора бібліотеки для дітей вирішили брати участь три представники молодіжної громадської організації «АРТ-Село» та заступник голови  і два члени комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській ОДА.

Процедура відбору відбулась у режимі онлайн-трансляції на сайті Житомирської обласної ради.

За результатами жеребкування до складу конкурсної комісії на заміщення посади директора бібліотеки для дітей обрано Олену Астахову, члена комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській ОДА, Олену Славову та  Ольгу Швець, члени молодіжної громадської організації «АРТ-Село», а бібліотеки для юнацтва - Ірину Світельську, обласна  громадська організація  “Житомирська обласна Спілка поляків України”, Олексія Закшевського та  Ольгу Козак, члени комісії з питань культури, сім’ї, молоді та спорту, гендерної політики громадської ради при Житомирській ОДА.

Згодом, після завершення прийому документів на посади директорів комунальних закладів, який триватиме до 5 квітня включно, будуть проведені відповідно конкурси.

Відеозапис відбору представників громадськості можна переглянути у рубриці «Пряма трансляція».

1dirkon1

1dirkon2

1dirkon3

1dirkon4

1dirkon5

1dirkon6

1dirkon7

1dirkon8

1dirkon9

1dirkon10

1dirkon11

1dirkon12

1dirkon13

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2