№ 153 Про надання згоди релігійній організації “Релігійна громада Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України) м. Житомир Житомирська область” на здійснення невід’ємн

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                             VIІІ скликання

від 27.05.2021 № 153

Про надання згоди релігійній організації
“Релігійна громада Свято-Михайлівського
кафедрального собору
Житомирсько-Овруцької єпархії
Української Православної церкви
(Православної церкви України)
м. Житомир Житомирська область”
на здійснення невід’ємних поліпшень
орендованого майна

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 22.11.12 № 675 “Про затвердження Порядку надання орендарю згоди обласної ради на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.05.2021, від 24.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду релігійній організації “Релігійна громада Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України) м. Житомир Житомирська область” на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 1511,9 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12, відповідно до кошторисної документації 36-П-2020-К, розробником якої є ПП “Імперія будівництва”, на граничну суму 875,358 тис. грн без ПДВ (станом на 01.09.2020), що становить 50,6 % від ринкової вартості майна (станом на 30.11.2017).
  1. Відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди.
  1. Здійснені релігійною організацією “Релігійна громада Свято-Михайлівського кафедрального собору Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної церкви (Православної церкви України) м. Житомир Житомирська область” невід’ємні поліпшення орендованого майна понад погоджений обласною радою граничний обсяг витрат відшкодуванню не підлягають і є спільною власністю територіальних громад області.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

  Голова обласної ради                                                                       В.І. Федоренко

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2