№ 164 Про припинення повноважень члена поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області Ткачука С.О.

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                      VIII скликання

від 27.05.2021   №164  

Про припинення повноважень
члена поліцейської комісії
Управління поліції охорони
в Житомирській області
Ткачука С.О.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», рішення Житомирської обласної ради від 17.09.2019 №1579 «Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області», розглянувши заяву Ткачука Сергія Олексійовича, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від 21.05.2021,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити повноваження члена поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області представника громадськості Ткачука Сергія Олексійовича.
  2. Надіслати рішення в Управління поліції охорони в Житомирській області.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Голова обласної ради                                                                           В.І. Федоренко

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2