№ 199 Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно- аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                            VIII скликання                                   

 від 29.07.2021 № 199

Про зміну назви та затвердження у новій
редакції Статуту комунального некомерційного
підприємства «Обласний інформаційно-
аналітичний центр медичної статистики»
Житомирської обласної ради

Відповідно  до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 14.06.2021 №3231/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 21.07.2021, з питань комунальної власності та майнових відносин від 26.07.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву комунального некомерційного підприємства «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради на комунальне некомерційне підприємство «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради.
  1. Внести зміни та затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради у новій редакції (додається).
  1. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.І. Федоренко

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2