№ 188 Про доцільність здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                      VIІІ скликання

від  29.07.2021 № 188

Про доцільність здійснення
державно-приватного партнерства
у формі концесії

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державно-приватне партнерство», «Про концесію», Порядком проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 11 квітня 2011 року № 384 (у редакції від 22 квітня 2020 року  № 294), розглянувши висновок за результатами  аналізу  ефективності  здійснення  державно-приватного  партнерства  щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення) від 16.06.2021, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від     21.07.2021, з питань комунальної власності та майнових відносин  від     26.07.2021, з питань бюджету та фінансів від  26.07.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати доцільним здійснення державно-приватного партнерства у формі концесії щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення).
  2. Утворити комісію з питань організації та проведення концесійного конкурсу щодо об’єкта: КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради (в частині приміщення радіологічного відділення) (далі - Комісія) згідно з додатком 1.
  3. Затвердити Положення про конкурсну комісію з визначення концесіонера згідно з додатком 2.
  1. Комісії забезпечити розроблення конкурсної документації та подати її на затвердження Житомирської обласної ради не пізніше ніж через 180 календарних днів з дня затвердження її складу.
  2. Протягом п’яти робочих днів з дня прийняття даного рішення повідомити у письмовій формі особу, яка подала пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства, та центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державно-приватного партнерства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин, з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Голова обласної ради                                                                    В.І. Федоренко

Додаток до рішення

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2