№ 422 Про структуру та чисельність виконавчого апарату Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                            VIІІ скликання

від 14.07.2022 № 422

Про структуру та чисельність
виконавчого апарату
Житомирської обласної ради

Відповідно до статей 43, 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою забезпечення виконавчим апаратом Житомирської обласної ради повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності    від 11.07.2022 , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити структуру та чисельність виконавчого апарату Житомирської обласної ради згідно з додатком.
  2. Доручити голові Житомирської обласної ради або особі, яка виконує його обов’язки, затвердити штатний розпис виконавчого апарату Житомирської обласної ради не пізніше ніж за 14 днів з моменту прийняття рішення та, у разі необхідності, вносити у нього зміни в межах затвердженої чисельності.
  3. Доручити голові Житомирської обласної ради або особі, яка виконує його обов’язки, внести зміни в положення про управління та відділи виконавчого апарату Житомирської обласної ради, затвердивши їх відповідно  до структури та чисельності виконавчого апарату Житомирської обласної ради згідно з затвердженими управліннями та відділами  на момент їх утворення.
  4. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення Житомирської обласної ради від 27.05.2021 № 163 «Про структуру та чисельність виконавчого апарату Житомирської обласної ради».
  5. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Заступник голови

обласної ради                                                                                 В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2