№ 121 Про внесення змін у Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджене рішенням обласної ради від 19.03.15 № 1434, зі змінами

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

Третя сесія                                                                                    VIІ скликання

від 26.01.16  № 121        

Про внесення змін у Положення про
порядок управління об’єктами спільної
власності територіальних громад сіл,
селищ, міст області, затверджене рішенням
обласної ради від 19.03.15 № 1434, зі змінами

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації  постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від  22.01.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджене рішенням обласної ради від 19.03.15 № 1434, зі змінами, а саме:

1.1. У тексті замінити слова «відділ з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради» словами «управління майном виконавчого апарату обласної ради» у відповідних відмінках.

1.2. Абзац 19 пункту 6 викласти в такій редакції:

«-надає згоду підприємствам, установам та організаціям, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на будь-яке зменшення розміру чи відмову від земельної ділянки, яка перебуває у їх користуванні, згідно з пропозиціями постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності;».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної  ради                                                                    А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2