№ 255 Про передачу майнового комплексу за адресами: м. Житомир, вул. Шелушкова, 79а, та вул. Київська, 51


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                            VIІ скликання

від 19.05.16 № 255

Про передачу майнового комплексу за адресами:       
м. Житомир, вул. Шелушкова, 79а, та вул. Київська, 51

    Відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи  звернення Житомирської міської ради  від 28.03.16 № 21/2448,  рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету  і комунальної власності  від 18.05.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати    майновий     комплекс    за   адресами:         м. Житомир, вул. Шелушкова, 79а, та вул. Київська, 51, з балансу Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу  «Полісся» Житомирської обласної ради на баланс юридичної особи, визначеної Житомирською міською радою, на праві оперативного управління, без зміни форми власності, для функціонування комунального підприємства «Муніципальний футбольний клуб «Житомир» Житомирської міської ради.

2. Керівнику Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу  «Полісся» Житомирської обласної ради здійснити передачу майнового комплексу за адресами: м. Житомир, вул. Шелушкова, 79,а та вул. Київська, 51, відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 


Голова обласної ради                                                                          А.В. Лабунська

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2