РІШЕННЯ № 1
зборів по утворенню Житомирського обласного (регіонального)
відділення Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад

від 16 грудня 2009 року

 

СЛУХАЛИ: Про утворення Житомирського обласного (регіонального) відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

 

ВИРІШИЛИ: Утворити Житомирського обласне (регіонального) відділення Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад.

 За – 56
Проти – немає
Утримались – немає

  

Голова зборів

Секретар

 

 


НОВИНИ

Куди звертатися у разі зникнення зв’язку із захисником

Куди звертатися у разі зникнення зв’язку із захисникомПостійний зв’язок з військовослужбовцем – це те, що заспокоює його близьких та рідних. Але виникають ситуації, коли через об’єктивні причини зв’язок із бійцем втрачається. Тож куди звертатися родичам захисника у разі втрати з ним контакту, роз’яснюють у Міноборони України.

Представників громад запрошують на онлайн-консультації з соціального захисту

Представників громад запрошують на онлайн-консультації з соціального захистуПартнерство «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» оголошують спільну ініціативу: проведення онлайн-консультацій для представників громад з організації системи соціального захисту населення, соціальної роботи, надання соціальних послуг та захисту дитини.

Володимир Ширма відвідав Житомирський обласний спортивний ліцей

Володимир Ширма відвідав Житомирський обласний спортивний ліцей19 серпня заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма з робочим візитом відвідав Житомирський обласний спортивний ліцей Житомирської обласної ради.