Володимир Ширма привітав з випискою з лікарні військовослужбовця з Житомира, якому зробили операцію з трансплантації ниркиСьогодні, 5 липня, заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма відвідав обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського, де привітав з одужанням та випискою 28-річного Олександра Бовсунівського, військовослужбовця ЗСУ, якому 25 червня 2024 року зробили операцію з трансплантації нирки.

Олександр Бовсунівський розповів, що у 2023 році вступив до лав Збройних сил України. Захищав Батьківщину від окупантів на Авдіївському напрямку. На фронті захворів на пневмонію. Після хвороби у нього відмовили нирки.

Врятував життя Олександра його 55-річний батько Микола Миколайович, віддавши йому свою нирку.

За словами завідувача відділення кардіохірургії та трансплантації органів і тканин обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Анатолія Матвійчука, це була родинна пересадка, коли орган для трансплантації надають рідні пацієнта. Він також зазначив, що за період з 2022 року по 2024 рік у відділенні зробили вже 21 трансплантацію, 18 з них — родинні. Вартість однієї операції становить майже 900 тисяч гривень. Гроші повністю відшкодовує Міністерство охорони здоров’я України.

Володимир Ширма привітав батька та сина з одужанням, побажав обом міцного здоров’я та подякував лікарям за те, що повертають людей до повноцінного життя.