ТОП фото

НОВИНИ

Доступне протезування: як отримати протез в Україні

Доступне протезування: як отримати протез в УкраїніПротезування в Україні — безоплатне. Держава гарантує встановлення якісних протезів, а також покриває їх обслуговування та, за потреби, ремонт.  

Важливо – для отримання якісного протеза не потрібно чекати встановлення інвалідності. 

Щоб отримати протез, необхідно подати документи. Це можна зробити онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю, у центрі надання адміністративних послуг, або в управлінні соціального захисту населення. 

Після отримання направлення можна самостійно обрати протезне підприємство, яке виготовлятиме протез. Перелік протезних підприємств – за посиланням 

Хто має право на безоплатний протез? 

Володимир Ширма долучився до заходів з нагоди Міжнародного дня польоту людини в космос

Володимир Ширма долучився до заходів з нагоди Міжнародного дня польоту людини в космосЩорічно 12 квітня відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітній день авіації та космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос).

З нагоди свята у Житомирі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника видатному вченому, конструктору космічних кораблів, основоположнику практичної космонавтики, уродженцю Житомира - Сергію Корольову.

ВК “Житичі-Полісся” — бронзовий призер “Суперліги-Дмарт” 2023-2024

ВК “Житичі-Полісся” — бронзовий призер “Суперліги-Дмарт” 2023-2024Сьогодні, 11 квітня, на арені ПВЛУ відбувся матч за третє місце чемпіонату України з волейболу “Суперліги-Дмарт”.  ВК “Житичі-Полісся” здолав ВСК “Юридична академія” з міста Харків та здобув "бронзу".