У разі, якщо Вам стало відомо про можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату або депутатами Житомирської обласної ради, керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про ці факти на електронну поштову адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформація на електронну адресу може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадянина відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Житомирської обласної ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомити про корупцію Ви також можете на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням  https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.