Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія                                                                            VIІI скликання

від                №

Про затвердження проєкту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 8, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України, розглянувши звернення Потіївського навчально - реабілітаційного центру Житомирської обласної ради від 23.01.2024 № 5, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Потіївському навчально - реабілітаційному центру Житомирської обласної ради площею 2,8850 га (кадастровий
номер 1825087801:02:004:0331) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, за адресою: вул. Жордочкіна, 27, с. Потіївка, Житомирський район, Житомирська область.

  1. Керівнику Потіївського навчально - реабілітаційного центру Житомирської обласної ради забезпечити проведення державної реєстрації права власності на земельну ділянку за територіальними громадами сіл, селищ, міст області в особі Житомирської обласної ради та права постійного користування за установою.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                   В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Управління майном Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Кобернюк Л.Б.  – консультант відділу
з питань об’єктів спільної власності
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради