Powered by Phoca Gallery

НОВИНИ

Відбулося засідання Погоджувальної ради

Відбулося засідання Погоджувальної радиСьогодні, 17 червня, під головуванням першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка відбулося засідання Погоджувальної ради, під час якого депутати погодили перелік питань, що вносяться на розгляд 20-ї сесії обласної ради восьмого скликання.

Участь у роботі засідання взяли заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.

Мінсоцполітики: У звʼязку з підвищенням тарифів на електроенергію, розмір житлово-комунальних субсидій і пільг буде перераховано їх отримувачам автоматично

У звʼязку з підвищенням тарифів на електроенергію, розмір житлово-комунальних субсидій і пільг буде перераховано їх отримувачам автоматичноЧерез обстріли українських енергооб'єктів російською федерацією, наша інфраструктура зазнала і продовжує зазнавати величезної шкоди. Щоб мати можливість відновити енергосистему та забезпечити світло в домівках, були підвищені тарифи на електроенергію.

У зв'язку з цим звертаємо увагу, що програма житлових субсидій продовжує діяти. Навіть під час війни держава забезпечує фінансову підтримку тим, хто її найбільше потребує.

Житомирська обласна рада шукає кандидатів у присяжні для Лугинського районного суду Житомирської області

Житомирська обласна рада шукає кандидатів у присяжні для Лугинського районного суду Житомирської областіЖитомирська обласна рада відповідно до  статті 64 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", з метою затвердження списку присяжних у кількості 15 осіб для Лугинського  районного суду Житомирської області, оголошує про початок прийому заяв від громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Лугинського районного суду Житомирської області та які відповідають вимогам до присяжного*, передбаченим статтею 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", для включення до списку присяжних вказаного вище суду.