Перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко взяв участь у форумі «Практичний досвід розбудови сучасної системи управління побутовими відходами в Україні»26 листопада на базі Державного університету «Житомирська політехніка» відбувся форум «Практичний досвід розбудови сучасної системи управління побутовими відходами в Україні», який об’єднав учасників з різних регіонів нашої держави. Захід став платформою для обміну досвідом у сфері управління побутовими відходами між представниками органів державної влади, місцевого самоврядування та бізнесу.

У форумі взяли участь голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Семенець, перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, депутатка Житомирської обласної ради, перша проректорка Житомирської політехніки Оксана Олійник, заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

«Управління відходами — це не лише про труднощі, а й про можливості. Правильний підхід до управління може значно зменшити негативний вплив на навколишнє середовище та дати громадам нові економічні перспективи. Житомирщина, як і вся Україна, сьогодні стоїть перед викликами інтеграції європейських стандартів, зокрема, в екології. Це складний, але необхідний крок, який допоможе забезпечити сталий розвиток наших громад», — зазначив перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко у своєму вітальному слові.

Олег Дзюбенко також подякував організаторам заходу — Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерству розвитку громад та територій України, а також ТОВ «ГРІН БІН УКРАЇНА».

Учасники форуму мали можливість ознайомитися з успішним досвідом впровадження сучасних технологій управління відходами в таких містах, як Харків, Львів, Київ та Луцьк. Обговорювалися питання вибору технологій оброблення відходів, механізми фінансування, формування професійних команд та шляхи розв’язання проблем, що виникають під час реалізації проєктів.