Делегація від Житомирської області відвідала литовський Молетай

1aaalytva1Делегація Житомирської області у складі заступника голови Житомирської обласної ради Максима Вілівчука та голови Романівської райради Олександра Кондратюка, представників закладів культури та підприємців взяла участь у святкових заходах, присвячених Дню міста Молетай у Литві, які відбулись з 15 по 17 червня.

Детальніше...

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії»

1aaateatr1Колектив Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги з успіхом презентував виставу «Вій» на ХХ Міжнародному театральному фестивалі «Мельпомена Таврії».

Детальніше...

Щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років

1aaateploЗадля належного та своєчасного проведення опалювального періоду 2018-2019 років і попередження відмов енергопостачання споживачі теплової та електричної енергії повинні своєчасно вжити відповідних заходів щодо підготовки закладів до осінньо-зимового періоду. На це звертає увагу інспекція Держенергонагляду у Житомирській області.

Детальніше...

Сергій Крамаренко привітав овруцьких медиків з професійним святом

1111a 2У третю неділю червня в Україні своє професійне свято відзначають працівники галузі охорони здоров’я – лікарі, медсестри, фельдшери, лаборанти, санітари та всі працівники, які пов'язані з медициною. 

Детальніше...

У програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією планують внести зміни вже на наступній сесії

1111aaЗгідно з рішенням Житомирської обласної ради  від  21.12.2017  №  875  «Про Програму матеріально-технічного забезпечення підшефних військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України», закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, на 2018 – 2020, роки допомога була направлена військовим частинам Збройних Сил України А0281, А1910,  А0641, військовій частині 3047 Національної гвардії України.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2