Більше 30 питань порядку денного розглянули депутати на засіданні комісії

  центр Сьогодні, 01 жовтня, відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.

Детальніше...

Володимир Ширма привітав освітян з професійним святом

04В обласній раді 1 жовтня відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти, яке відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Із професійним святом освітян області привітали голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Детальніше...

Житомирська область може отримати 4 об’єкти природно-заповідного фонду місцевого значення

   центрВідповідні проєкти рішень підтримали депутати на засіданні постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, яка відбулася сьогодні, 30 вересня, під головуванням Анатолія Мелашенка.

Детальніше...

Депутати профільної комісії оглянули в онкодиспансері нове поліклінічне відділення, яке вже приймає пацієнтів

03Депутати постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів 1 жовтня оглянули що зроблено за останні роки в Житомирському обласному онкологічному диспансері. Зокрема, нове поліклінічне відділення, що розташовано у новій двоповерховій прибудові, і яке вже приймає пацієнтів.  

Детальніше...

Резолюція XX Всеукраїнської наради-семінару УАРОР: повноваження й ресурси райрад, пропозиції щодо впровадження децентралізації

UARORНові повноваження для районних рад та ресурси на їх виконання, проведення перших виборів на підконтрольній території Луганської та Донецької областей, утворення посади Віце-прем’єр-міністра з питань децентралізації й зміни до Конституції – головні теми, що лягли в основу Резолюції XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2