Гуманітарна комісія дала старт підготовки до чергової сесії обласної ради

01Депутати обласної ради 21 лютого розпочали підготовку до чергової 30-ї сесії обласної ради. Цього дня обласні депутати працювали у постійній комісії з гуманітарних питань, у роботі якої взяли участь керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Раїса Гула та заступниця голови облдержадміністрації Віра Рогова.

Детальніше...

У ході підготовки до чергової тридцятої сесії обласної ради затверджено графік постійних комісій

grafУ ході підготовки до чергової тридцятої сесії обласної ради депутати розпочнуть працювати у профільних комісіях з 21 лютого.

Детальніше...

Депутати відпрацювали у бюджетній комісії

1

20 лютого відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності. Депутати розглянули 17 питань порядку денного. Участь у роботі взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук та керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Раїса Гула.

Детальніше...

Роковини розстрілів на Майдані: у Житомирі вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні

01Минуло вже 6 років з тих трагічних подій, коли правоохоронці відкрили вогонь по мирним протестувальниками, які відстоювали право на гідне європейське майбутнє.

Детальніше...

У Житомирі до 6 роковин розстрілів на Майдані вшанують пам`ять Героїв Небесної Сотні

220 лютого у всій Україні вшановуватимуть пам`ять Героїв Небесної Сотні – тих Героїв, які у XXІ столітті віддали своє життя за рідну країну.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2