Володимир Ширма отримав відзнаку Верховної Ради України

1aaasoc9

На засіданні Президії Асоціації районних та обласних рад, приуроченого до 25-річчя діяльності об’єднання, 16 лютого відбулось нагородження відзнаками Верховної Ради України представників органів місцевого самоврядування, серед яких й голова обласної ради Володимир Ширма.

Детальніше...

Володимир Ширма бере участь у засіданні Президії Української асоціації районних і обласних рад

1aaasoc1Голова обласної ради Володимир Ширма 16 лютого бере участь у розширеному засіданні Президії Української асоціації районних та обласних рад, яке проходить у м. Києві за участю Віце-прем'єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Детальніше...

Максим Вілівчук привітав сорок нових поліціянтів, які склали Присягу

1aapolice1Сорок працівників Головного управління Національної поліції в Житомирській області, які вперше прийняті на службу до Національної поліції України, склали Присягу на вірність українському народові.

Детальніше...

У Житомирі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

1aaafg10Щорічно в Україні 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди у Житомирі біля пам’ятного знаку «Чорний тюльпан» відбувся мітинг-реквієм. Участь у заходах взяли керівники області та міста, військові, представники громадськості.

Детальніше...

Володимир Ширма у Брусилові проведе прийом громадян

1aapriomГолова обласної ради Володимир Ширма 20 лютого здійснить виїзний прийом громадян у смт Брусилові.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2