Володимир Ширма зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні

1lat1Голова обласної ради Володимир Ширма разом з головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем провели офіційну зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

Детальніше...

Депутати ініціювали створення обласної програми по підтримці обласного онкологічного диспансеру

1kozd1Підготовка до десятої сесії обласної ради триває.  29 березня депутати працювали у постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Детальніше...

Зміни у графіку засідань постійних комісій

1uvagaУ ході підготовки до 10-ї сесії обласної ради відбулися зміни у графіку проведення засідань постійних комісій обласної ради.

Детальніше...

Голова обласної ради привітав рятувальників-спецпризначенців з 10-ю річницею створення загону

1mns1Голова обласної ради Володимир Ширма привітав особовий склад аварійно-рятувальний загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Житомирській області з 10-ю річницею від дня створення. Долучився до привітань й заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Детальніше...

Депутати погодили внесення змін до обласного бюджету та до Програми розвитку агропромислового комплексу області

1agkom1Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села 28 березня опрацювала майже 20 питань порядку денного. Участь у роботі комісії взяв заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2