Сергій Крамаренко: Пожежно-прикладний спорт - це той вид спорту, який підвищує боєздатність пожежників

1aacport1Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко 12 грудня взяв участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці створення пожежно-прикладного спорту в Україні. У заході також взяли участь перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький та заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький. 

Детальніше...

Депутати розпочали підготовку до чотирнадцятої сесії обласної ради

1aacomekon1Профільні комісії розпочали підготовку до чергової 14-ї сесії обласної ради. 12 грудня депутати працювали у постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Детальніше...

Володимир Ширма оглянув хід ремонтних робіт в «інсультному» відділенні обласної лікарні

1aainscentr2Голова обласної ради Володимир Ширма 11 грудня оглянув хід ремонтних робіт «інсультного» відділення у обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Детальніше...

У Житомирі під час «круглого столу» вивчали досвід аграрної політики ЄС

1aaagrostil1У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 грудня у рамках реалізації  проекту програми Жан Моне Модуль «Аграрна політика Європейського Союзу» відбувся «круглий стіл» на тему «Досвід спільної аграрної політики ЄС для України». У заході взяв участь голова обласної ради Володимир Ширма.

Детальніше...

У Житомирі плануємо створити сучасний центр для реабілітації та лікування АТОвців, - Володимир Ширма

 1aatokonf1У Житомирі 8-10 грудня проходить ІІІ щорічна Всеукраїнська конференція організацій учасників бойових дій та ветеранів АТО.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2