Профільний комітет Верховної Ради України рекомендує призначити місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року

Misc vyboryПарламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді України призначити місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Детальніше...

Володимир Ширма: Нам необхідна Державна стратегія управління лісами

1За результатами засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування і Комітету з питань правоохоронної діяльності щодо причин виникнення лісових пожеж і запобігання їм у майбутньому, яке відбулось 9 липня в Олевському районі, було вирішено  розроблювати проєкт Державної стратегії управління лісами до 2035 року.

Детальніше...

На Житомирщині за добу зареєстровано 12 нових випадків захворювання

Korona19За минулу добу в Житомирській області діагностовано 12 нових випадків захворювання на COVID-19, що підтверджено лабораторними дослідженнями. Водночас 28 жителів області вилікувалось від коронавірусної хвороби.

Детальніше...

Ситуація з COVID-19 в Україні: за добу виявлено 819 нових випадків захворювання, водночас одужало більше 1 тис. пацієнтів

Info10В Україні за минулу добу зафіксовано 819 нових випадків захворювання COVID-19. Водночас одужало від коронавірусної хвороби більше 1 тис. пацієнтів.

Детальніше...

Володимир Ширма разом із народними депутатами оглянув наслідки лісових пожеж в Олевському районі

09Голова обласної ради Володимир Ширма разом із народними депутатами оглянув наслідки лісових пожеж в Олевському районі.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2