Депутати не дозволили Держгеонадрам України продавати на аукціоні спецдозволи на користування надрами

1eko1На засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів 16 лютого депутати не погодили Держгеонадрам України продаж на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами в нашій області.

Детальніше...

Депутати запропонували детально вивчити питання щодо будівлі краєзнавчого музею, на яку претендує католицька церква

1guan1Під час засідання постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань 16 лютого, в якому взяв участь заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутати опрацювали майже два десятки питань.

Детальніше...

У Житомирі віддали шану учасникам бойових дій

1afg1Щорічно, 15 лютого, українці вшановують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня, 28 років тому, останній солдат перетнув кордон з Афганістаном і повернувся на рідну батьківщину. Відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...

Постійні комісії продовжують працювати

1kom9 1За участю першого заступника та заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка і Максима Вілівчука 15 лютого продовжився комісійний розгляд питань, внесених до порядку денного дев’ятої сесії обласної ради. Цього дня депутати працювали одразу у двох постійних комісіях: з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Детальніше...

В обласній раді вирішували питання врегулювання контролю за експортом паливної деревини

1lis1Шляхи врегулювання процедури митного контролю та митного оформлення  паливної деревини (дров), що відправляють на експорт, шукали 15 лютого на нараді під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми та голови облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2