Володимир Ширма відзначив лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини З грудня Україна разом зі світовою спільною відзначатиме Міжнародний день людей з інвалідністю, встановлений 14 жовтня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

Міжнародний день з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав і гідності.

30 листопада заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма долучився до заходу, який організувала Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сімʼя» з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю. Голова організації - Неля Ковалюк.

Участь у заході також брали начальник Житомирської обласної її адміністрації Віталій Бунечко, секретар Житомирської міської ради Віктор Клімінський.

Володимир Ширма відзначив лідерів і лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю Житомирщини Подяками Житомирської обласної ради.

«Люди з інвалідністю - це люди великої сили духу. Своїм прикладом вони доводять, що немає таких перешкод, які б могли завадити повноцінному життю. Стійкість, активна життєва позиція і жага до життя цих людей неймовірно захоплюють. Бажаю усім людям з інвалідністю міцного здоровʼя, теплих стосунків з близькими та непохитної віри в себе за будь-яких обставин»,- зазначив Володимир Ширма у своєму вітальному слові.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, за високу громадянську свідомість, відстоювання прав людей з інвалідністю Подякою голови Житомирської обласної ради відзначено:

  • Олега Сивака, лідера Бердичівської міської громадської організації осіб з інвалідністю «Стимул»;
  • Руслану Пелех-Гаврилюк, лідерку Романівської громадської організації осіб з інвалідністю «Глорія»;
  • Тамілу Лебедь, лідерку Пулинської громадської організації осіб з інвалідністю «На одному рівні»;
  • Галину Беспалюк, лідерку Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сімʼя».