Під час воєнного стану студенти зможуть здавати ЄДКІ поза межами України – рішення Уряду

 Під час воєнного стану студенти зможуть здавати ЄДКІ поза межами України – рішення УрядуУряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», яка дозволить студентам під час дії воєнного стану здавати ЄДКІ поза межами України за місцем їх постійного проживання/тимчасового перебування.

Детальніше...

Мінсоцполітики створено зручний інструмент, що забезпечує прозорість надання міжнародної допомоги

Мінсоцполітики створено зручний інструмент, що забезпечує прозорість надання міжнародної допомогиМіністерством соціальної політики створено зручний цифровий інструмент (далі - дашборд) для використання аналітичної інформації зацікавленими особами. Дашборд надає змогу скористатись мультифільтрацією та побачити детальну інформацію по заявах, поданих через платформу єДопомога на отримання виплати від міжнародної організації, а також можна побачити кількісні дані щодо вже отриманої допомоги.

Детальніше...

ПФУ пояснює, які додаткові гарантії встановлені для пенсіонерів з тривалим страховим стажем

ПФУ пояснює, які додаткові гарантії встановлені для пенсіонерів з тривалим страховим стажемДодаткові гарантії пенсійного забезпечення для пенсіонерів, які мають достатній страховий стаж та належать до певних вікових груп, встановлено пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 № 168  “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2023 році ”.

Детальніше...

Володимир Ширма привітав митців сцени з Міжнародним днем театру

Володимир Ширма привітав митців сцени з Міжнародним днем театру

27 березня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.А. Кочерги відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня театру.

Детальніше...

Мінцифри: Які освітні послуги доступні на Гіді з державних послуг?

Мінцифри: Які освітні послуги доступні на Гіді з державних послуг?Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2