ТОП фото

НОВИНИ

У Житомирі підняли олімпійський прапор

У Житомирі підняли олімпійський прапор Сьогодні, 08 грудня, на Центральному міському стадіоні «Полісся» пройшла Всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора» з нагоди участі команди України у IV зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024 року у Канвондо (Республіка Корея).

Володимир Ширма взяв участь у засіданні чергової Асамблеї відділення НОК України у Житомирській області

Володимир Ширма взяв участь у засіданні чергової Асамблеї відділення НОК України у Житомирській області07 грудня відбулося засідання ХІ чергової Асамблеї відділення Національного олімпійського комітету України у Житомирській області за участі президента НОК України Вадима Гутцайта.

Володимир Ширма привітав особовий склад Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова з Днем Збройних сил України

Володимир Ширма привітав особовий склад Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова з Днем Збройних сил України6 грудня заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма відвідав Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова та долучився до урочистостей з нагоди свята. Володимир Ширма привітав особовий склад навчального закладу з Днем Збройних сил України та відзначив військових Грамотами Житомирської обласної ради.