Легкоатлет із Житомирщини  здобув бронзову нагороду на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федераційЛегкоатлет Кирило Лампіцький здобув бронзову нагороду на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.
 
04 лютого 2024 року в м. Белград (Республіка Сербія) відбувся юніорський чемпіонат ABAF у приміщенні, на яких Україна була представлена двадцятьма атлетами, п’ятеро з них – вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради.
 
Потрапивши до сильнішого забігу на дистанції 60 метрів з бар’єрами Кирило Лампіцький фінішував третім і посів таку ж сходинку за підсумком обох – 7.96 с.
 
«Медаль уже на старті змагань – завжди чудовий початок.Кирило мав усі шанси фінішувати навіть ще краще, адже з останнього бар’єру зійшов першим, проте на фініші його трішки затиснуло й він втратив кілька сотих», – розповідає керівниця делегації Христина Ромащук.
 
За крок до медалі залишились легкоатлети: спортсмен зі стрибків у висоту Володимир Савіцький, з результатом  2.00 метри, лише за спробами поступився бронзовому призеру; Олександра Любанська також з особистим рекордом була п’ятою з бігу на 800 метрів, а Вікторія Бондарєва – сьомою. На 60-метрівці була Єлизавета Шваб, яка з часом 7.72 с стала дев’ятою.
 
Вітаємо легкоатлета з нагородою та бажаємо нових спортивних досягнень!