ТОП фото

НОВИНИ

Друга річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну: у Житомирі вшанували памʼять загиблих Героїв російсько-української війни

Друга річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну: у Житомирі вшанували памʼять загиблих Героїв російсько-української війни24 лютого 2022 року - початок повномасштабного вторгнення росії на територію України. 10 років російсько-української війни та окупації Криму. 

Мінсоцполітики: З 1 березня відбудеться індексація пенсій для понад 10 млн українців

Мінсоцполітики: З 1 березня відбудеться індексація пенсій для понад 10 млн українцівПовномасштабна війна та погіршення матеріального становища українців завдали суттєвих втрат добробуту мільйонів домогосподарств в Україні. Саме тому підтримка фінансової платоспроможності громадян, особливо пенсіонерів - тобто тих, для кого виплати від держави є часто єдиним джерелом доходів - є вкрай важливою для Уряду. 

25 лютого — день народження Лесі Українки

630 360 1613729387 345

Цьогоріч виповнюються 153 роки від дня народження нашої геніальної землячки Лесі Українки.

25 лютого 1871 року у Звягелі (тоді ще Новограді-Волинському) в родині дійсного статського радника, мецената, члена «Старої громади» Петра Косача та Ольги Драгоманової-Косач (письменниці Олени Пчілки) народилася відома поетка, драматургиня, перекладачка і громадська діячка Лариса Косач, що увійшла в історію української і європейської літератури під іменем Леся Українка.