• УВАГА! Новий телефонний довідник

  • Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

 

phone PNG447    У зв'язку з реконструкцією телефонної мережі у Житомирській обласній раді змінено телефонні номери приймалень та структурних підрозділів.

Оновлені номери телефонів розміщено у відповідному довіднику виконавчого апарату

Останні новини

Масове всихання лісів - це питання екології чи економіки?

1aaafor19Саме таке запитання поставив голова обласної ради Володимир Ширма керівникам двох стратегічно важливих відомств лісової галузі під час панельної дискусії, яка відбулась в рамках проведення ІІІ Форуму місцевого розвитку.

Детальніше...

Володимир Ширма ініціюватиме міжрегіональне співробітництво Житомирщини з Донецькою та Луганською областями

1aaafor16У ході ІІІ Форуму місцевого розвитку, який наразі проходить у місті Трускавець, підписано меморандум про співпрацю у сфері освіти, культури, туризму і спорту, інформаційної та просвітницької діяльності між Косівською районною радою Івано-Франківської області, Попаснянською районною державною адміністрацією Луганської області та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна».

Детальніше...

Депутати під час комісії опрацювали комунальні питання

1aaabudzetka1Депутати обласної ради 22 червня зібрались на засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, аби розглянути низку комунальних питань.

Детальніше...

Володимир Ширма – учасник ІІІ Форуму місцевого розвитку

1aaafor3Голова обласної ради Володимир Ширма перебуває у місті Трускавець на ІІІ Форумі місцевого розвитку, який стартував 21 червня.

Детальніше...

Депутати розпочнуть працювати у профільних комісіях з 16 липня

1aaagrafikkomГолова обласної ради Володимир Ширма 20 червня погодив графік засідань постійних комісій. Отже у ході підготовки до 17-ї сесії обласної ради депутати розпочнуть працювати у профільних комісіях з 16 липня. Триватимуть засідання комісій до 20 липня.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2