Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення обласної ради від  21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами, 08 лютого 2021 року  в  адмінбудинку  за  адресою:  м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 204 відбудеться засідання конкурсних комісій з проведення конкурсів на  заміщення  посад:

-  директора  комунального закладу  «Кмитівський   музей   образотворчого  мистецтва   ім. Й.Д. Буханчука» Житомирської обласної ради о 10:10;

- директора Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради об 11:00.

Онлайн-трансляція засідання конкурсних комісій  відбудеться  на вебсайті Житомирської обласної ради.

 


НОВИНИ

Уряд оновив правила малої приватизації орендованого майна

Уряд оновив правила малої приватизації орендованого майнаКабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка оновлює правила проведення електронних аукціонів малої приватизації для державного та комунального майна, переданого в оренду.

Рішення скасовує практику прямого викупу державного та комунального майна та запроваджує нові механізми приватизації орендованих об’єктів з урахуванням невід’ємних поліпшень.

Відтепер замість непрозорих або конфліктних моделей викупу держава переходить до відкритої конкурентної процедури через електронні аукціони у системі «Прозорро.Продажі».

Переселенці та охочі громадяни пройшли підготовку з національного спротиву

Переселенці та охочі громадяни пройшли підготовку з національного спротивуФахівці комунального закладу «Житомирський обласний центр підготовки громадян до національного спротиву» Житомирської обласної ради провели навчання для внутрішньо переміщених осіб та громадян, які самостійно виявили бажання пройти підготовку.

До цього навчальні групи формувалися переважно на базі підприємств, установ, органів місцевого самоврядування та територіальних громад.

Олег Дзюбенко привітав працівників екстреної медичної допомоги з професійним святом

Олег Дзюбенко привітав працівників екстреної медичної допомоги з професійним святомЩороку 27 травня у світі відзначають День працівників екстреної медичної допомоги — професійне свято людей, які працюють у режимі постійної готовності, рятують життя та першими приходять на допомогу у критичних ситуаціях.

З нагоди свята у КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради відбулися урочистості за участі колективу закладу.

Від імені депутатського корпусу Житомирської обласної ради працівників Центру привітав перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко.